درباره ما

ویژگی های گرته نگار

ما کی هستیم؟

گرته نگار با هدف اصلی ارائه راه حل های مهندسی برای انواع پروژه های ساختمانی در سطوح ملی و علی الخصوص بین المللی تاسیس شده است. ما از طریق شناسایی نیازمندی های بازارهای هدف صادراتی و بازارهای ملی، بستر های مورد نیاز برای تمام پروژه های سازه ای و تولیدی را فراهم می کنیم. تیم مهندسین گرته نگار نقش مهمی در توسعه و بکارگیری چارچوب‌های مهندسی در تمام پروژه‌ها ایفا می‌کنند، ما مسئول تحلیل سازه ، انجام طراحی و اجرای آن هستیم و در عین حال از استانداردهای ایمنی کشورهایی که برای آنها پروژه انجام می دهیم، پیروی می‌کنیم.

مدیران ارشد گرته نگار، با بیش از 25 سال تجربه در طراحی، مشاوره و اجرای انواع سازه های صنعتی، مسکونی، تجاری و اداری، تمرکز خود را بر ارائه ی خدمات مهندسی ممتاز و صادرات محور در سطوح ملی و بین المللی قرار داده اند.

اگر به دنبال یک تیم مهندسی متخصص، مبتکر و با تجربه برای انجام پروژه خود هستید، گرته نگار برای شما مناسب است.

رسالت گرته نگار

ما در گرته ارائه ی خدمات فنی و مهندسی ساختمان با کیفیت و ممتاز  را رسالت خود میدانیم.  و برای اجرای این رسالت به نحوی شایسته، تمام توان خود را به پشتوانه ی تخصص تیم حرفه ای و مشتریان ارزنده، به کار گرفته ایم.

ماموریت گرته نگار

ارائه ی خدمات فنی و مهندسی ساختمان 

از طراحی تا اجرا، و مطابق با استانداردهای بین المللی مهمترین ماموریت ماست

 

چشم انداز ما

یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات فنی و مهندسی ساختمان در سطح منطقه

تبدیل شدن به یک رابط 

ارزش های کلیدی ما

مسکن، فراسویی است که ماهیت بودن را برای انسان مشخص می سازد و خدمات فنی و مهندسی ساختمان مهم ترین بخش در تحقق داشتن یک ساختمان با کیفیت است که به زندگی با کیفیت منجر می شود. لذا کیفیت در ارائه خدمات فنی و مهندسی ساختمان، قابل مذاکره نیست.

اصلی ترین ارزش ها در تیم گرته، رائه خدمات فنی و مهندسی با کیفیت ممتاز و صادقانه است. 

ما در گرته توجه ویژه ای به خواسته ها و نیازمندی های مشتری داریم، و رویای داشتن یک مسکن ممتاز و با کیفیت را تحقق می بخشیم.

اخلاق حرفه ای در تمامی سطوح مدیریتی و اجرایی، از سوی اعضای تیم گرته نگار، به خوبی نمود دارد. چرا که ما به سرمایه های انسانی خود و تخصص آنها بسیار بها می دهیم.

اعضای تیم فنی و مهندسی گرته، در محل کار خود، همچون یک خانواده در خانه ای امن، برای تامین کیفیت زندگی و ارائه خدمات می کوشند.

ارتقای جایگاه مهندسین ساختمان و معماری و فراهم نمودن امکان همکاری با سایر کشورها، بدون اینکه نیروی متخصص داخلی نیازمند مهاجرت باشد، از مهمترین و کلیدی ترین ارزش های گرته است.

مهارت ها

تخصص و تجربه ی ما

پشتوانه اصلی ما در گرته نگار، برای تحقق اهدافی که در راستای مشتری مداری و تضمین کیفیت خدمات داریم، بر تخصص، دانش و تجربه ی مهندسانمان استوار است. خدماتی که در گرته نگار ارائه می شوند، از چندین و چند فیلتر برای سنجش کیفیت و دقت و اعتبار، عبور میکنند و در نهایت به مشتریانمان عرضه میشوند. خوشحالیم که افرادی را با تخصص های ویژه و تجربه ی کافی در تیم خود داریم.

آشنایی و تسلط به قوانین و آیین نامه های اجرایی صنعت ساختمان اکثر کشورها
80%
تسلط بر نرم افزارهای تخصصی حوزه ی ساختمان
95%
توانایی بالا در تحقیق و فراگیری موضوعات و مهارت های روز دنیا در صنعت ساختمان
87%
روحیه ی کار تیمی و تعامل بالا با مشتری
90%

تیم متخصص گرته نگار

5

مهندس زهرا دشتی نژاد

کارشناس ارشد معماری

Executive Director

Estimator and Drafter

1 copy

مهندس شاهین شناوری

کارشناس ارشد عمران

ColdForm Detailer

sarlak

مهندس فاطمه سرلک

کارشناس ارشد عمران

Vertex Detailer

emad

مهندس عنایت یوسفیان

کارشناس ارشد مکانیک

Tekla Structure Modeler & Detailer

mahrokh

مهندس ماهرخ روان بد

کارشناس ارشد عمران

Formwork, Rebar and Concrete Scheduler

1

مهندس فاطمه پاکدامن

کارشناس ارشد معماری

Estimator and ScaffPlan Modeller

shiva

مهندس شیوا جمشیدی

کارشناس ارشد نرم افزار

HR Manager 

Web Application Developer

2

مهندس حامد لطیفی

کارشناس عمران

Estimator and Drafter  

3

مهندس آرمان آقامردی

کارشناس عمران

Estimator

اگر شما هم دارای تخصص در زمینه های معماری، عمران و یا برنامه نویسی هستید و برای کار در یک محیط پویا و صمیمی مشتاق هستید، برای ما رزومه ارسال کنید. ما در گرته نگار به آشنایی و همکاری با شما  افتخار می کنیم.